fbpx

Zamów Online

Zostań w domu

zostań w domu a my ci dostarczymy sushi pod same drzwi bez kontkatu z kierowcą 

NOWOŚĆ!!!

Grilowane Zestawy

Darmowa dostawa na terenie całej warszawy. Zamów już dzisiaj przepyszne sushi, przez nasz sklep internetowy

Zamów Online

Dostawa bez kontaktowa

Dostawa bez kontaktowa

NOVA SUSHI

ZOSTAŃ W DOMU

 Szanowni Państwo.

W trosce o zdrowie Wasze i naszych pracowników, wprowadzamy możliwość dostawy naszych produktów „pod drzwi” – bez kontaktu z dostawcą. Jeśli w zamówieniu w dostawie dopiszą Państwo w uwagach informację, żeby nasze sushi zostawić pod drzwiami, wtedy dostawca zostawi je tam i zadzwoni do Państwa z informacją, że jest do odbioru. Dotyczy to wyłącznie zamówień ze zrealizowaną wcześniej płatnością on-line.

 

złóż zamówienie
płać online
kupuj bez wychodzenia z domu

Pieczony/Surowy

Dodatkowo każdy z naszych zestawów może być przygotowany na Państwa życzenie w wersji pieczonej – bez surowej ryby. Prosimy wtedy o dopisanie w uwagach, aby zestaw był cały pieczony. Taką zmianę realizujemy u nas bezpłatnie.

Bezkontaktowa dostawa

Jak działa bezkontaktowa dostawa zamówienia

Jeśli wybierzesz metodę płatności online, Twoje zamówienie zostanie dostarczone bez kontaktu fizycznego. Oznacza to, że dostawca umieści torbę przed Twoimi drzwiami. Następnie zadzwoni do Twoich drzwi, odejdzie od nich i poczeka, aż odbierzesz zamówienie.

Czy moje zamówienie zostanie pozostawione bez nadzoru?

Twoje zamówienie nie będzie w żadnym momencie pozostawione bez nadzoru. Nasi dostawcy są poinstruowani, aby umieścić zamówienie przed Twoimi drzwiami, zadzwonić dzwonkiem do drzwi, a następnie od nich odejść. Dostawca zaczeka, aż odbierzesz zamówienie, aby upewnić się, że bezpiecznie do Ciebie dotrze.

W jakich okolicznościach wstrzymacie dostawy?

Bezpieczeństwo naszych klientów i kurierów jest dla nas najwyższym priorytetem. Stale monitorujemy rozwój sytuacji i podejmujemy zalecane środki ostrożności, które odnoszą się do wszystkich obywateli. Postępujemy zgodnie z zaleceniami władz i podejmiemy odpowiednie działania, jeśli wspomniane wytyczne się zmienią.

Co jeśli chcę zapłacić gotówką?

Aby uniknąć fizycznego kontaktu z naszymi dostawcami, zachęcamy do wybrania metody płatności online. Pozwoli to na zwiększenie bezpieczeństwa klientów i dostawców.

Nie chcę aby moje jedzenie leżało na ziemi

Przestrzegamy surowych zasad higieny, jeśli chodzi o dostawę żywności. Dlatego Twoje jedzenie nie będzie miało bezpośredniego kontaktu z ziemią. Zachęcamy do sprawdzania w aplikacji opcji śledzenia dostawy, aby dokładnie wiedzieć, kiedy jedzenie zostanie dostarczone i aby odebrać je natychmiast po usłyszeniu dzwonka do drzwi. Kurierzy są proszeni o umieszczenie torby dostawczej przed drzwiami, zadzwonienie dzwonkiem do drzwi i odsunięcie się od nich. Kurier będzie czekać, aż odbierzesz zamówienie, aby upewnić się, że bezpiecznie do Ciebie dotrze.

Does it cost money to be a member of Divi’s?

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

NOVA SUSHI

ZAMÓW ONLINE

NOVA SUSHI

PIASECZNO